Öğe eklendi

İçeriğe atla

TÜRKİYE'NIN DÖRT BİR YANINA HIZLI KARGO

14 GÜN İADE VE DEĞİŞİM İMKANI

  KARGO & SSS

  "Siparişimin gelmesi ne kadar sürer?"

  Siparişler 2-5 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya hazır hale getirilir. Teslimat süreleri, ürün açıklamasında belirtilmediği sürece, satın alma tarihinden itibaren siparişinizin dünya çapında nakliyesine kadar 1-3 hafta (iş günü) sürebilir. Bazen öncelikli nakliye ile özel satışlarımız olur; 3-8 gün nakliye. Gönderim süreleri tüm ürünlerin ürün açıklamasında bulunabilir ve gönderim süreleri bazen ürüne göre değişiklik gösterebilir.

  "Nakliye nasıl çalışıyor?"

  GLORY WISH, size en iyi fiyatları ve en harika yenilikçi ürünleri sunmak için küresel tüccarlar ve en kaliteli el yapımı zanaatkarlarla birlikte çalışır. Bu, siparişinizin dünyanın her yerinden gönderildiği anlamına gelir. Gönderilerimizin çoğunluğu için gönderim yöntemlerimiz USPS ve FedEx'tir.

  Doğrudan ortaklarımızdan gönderim yaptığımız ve ürünlerimizin çoğu yoğun talep gördüğü için ürünlerinizin size ulaşması 1-3 hafta (iş günü) sürebilir. Farklı ürünler satın alırsanız birden fazla paket almanız mümkündür.

  Hemen görünmezse lütfen endişelenmeyin. Her numarayla birlikte takip numaraları da sağlıyoruz.

  7/24/365 bilet ve e-posta desteği sizlere rahatlıkla sunulmaktadır. Her zaman yalnızca bir e-posta uzağınızdayız ve çok hızlı yanıt süreleri sunuyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin, sizin için buradayız..

  "Bir ürünü nasıl iade edebilirim?"

  İade Politikamıza bakın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize info@nuraura.com adresinden bir e-posta gönderin. Veya Instagram üzerinden iletişime geçin.

  "Mesajıma cevap vermen ne kadar sürer?"

  Web'deki en hızlı yanıt sürelerinden birini korumaya çalışıyoruz. Şu ana kadar düzenli olarak en iyi sonuçları elde etmeyi ve sorulara 1-3 saat içinde yanıt vermeyi başardık, ancak her zaman mükemmel olamayız, bu nedenle lütfen 24 saate kadar süre tanıyın -- özellikle hafta sonları veya tatil günlerinde. Harika müşteri desteğini garanti ediyoruz!